Медіаконвертер RCI RCI902W-FE-20-R (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case)

Артикул: 6a280454 Категория: Тег:
Бренд: RCI
292.3грн
В наличии
  • Описание

    Опис медіаконвертера RCI 902W Медіа конвертери
    RCI 902W-FE-20-R и RCI 902W-FE-20-Т для одномодового оптичного
    кабелю, служать для перетворення електричних
    сигналів 10Base-T і 100Base-TX Ethernet в світлові стандарту
    100Base-FX.
    Підтримують технологію WDM, що дозволяє
    одночасно передавати і отримувати сигнали
    на довжинах хвиль 1310 нм і 1550 нм по одному
    оптичному волокну на відстань до 20 км.
    Порти:
    — Ethernet 10/100Base-TX (RJ45) — 1 шт.
    — 100Base-FX (SC-конектор) — 1 шт.

  • Характеристики
    Гарантия