Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ZR (10G, 80km, 2LC, Tx 1550nm)

Артикул: 6a283032 Категория:
Бренд: RCI
13,248.6грн

Этого товара нет в наличии, заказ недоступен.

Нет в наличии
  • Описание

    Опис модуля RCI SFP+-10G-ZR SFP+-10G-ZR — призначений
    для передачі і прийому оптичних даних по
    одномодовому оптичному волокну на відстань до
    80км.
    Трансивер складається з двох секцій: секція
    передавача включає в себе EML-лазер. Секція
    приймача складається з PIN-фотодіода, інтегрованого
    з ТІА. Всі модулі відповідають класу I лазерної
    безпеки.
    Функції цифрової діагностики доступні
    через двопровідний послідовний інтерфейс,
    як зазначено в SFF8472, що дозволяє в режимі
    реального часу отримувати доступ до робочих
    параметрів пристрою, таких як температура
    приймача, струм зміщення лазера, передана оптична
    потужність, отримана оптична потужність
    і напруга живлення приймача.

  • Характеристики
    Гарантия