Модуль оптичний RCI SFP-2MM-1310-2 (1G, 2km, 2LC, Tx 1310nm)

Артикул: 6a283059 Категория: Тег:
Бренд: RCI
433.3грн
В наличии
  • Описание

    Опис модуля RCI SFP-2MM-1310-2 Приймач SFP-2MM-1310-2
    — це високопродуктивні, економічні модулі,
    що підтримують подвійну швидкість передавання
    даних 1,25 Гбіт/с / 1,0625 Гбіт/с і відстань передачі
    2 км з MMF. Приймач складається з трьох частин:
    лазерний передавач FP, фотодіод PIN, інтегрований
    з трансімпедансним передпідсилювачем (TIA)
    і блоком управління MCU. Всі модулі відповідають
    вимогам класу I з лазерної безпеки. Трансивери
    сумісні з SFP Multi-Source Agreement (MSA) і SFF8472.

  • Характеристики
    Гарантия