Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0240 (1G, 40km, 2LC, Tx 1310nm)

Артикул: 6a283033 Категория:
Бренд: RCI
824.4грн

Этого товара нет в наличии, заказ недоступен.

Нет в наличии
  • Описание

    Опис модуля RCI SFP-2SM-0240 SFP модуль SFP-2SM-0240 призначений
    для побудови оптичних ліній зв’язку та служить
    інтерфейсом передачі даних по двохволоконному
    кабелю до 40 км зі швидкістю 1Гбіт.
    Галузь застосування
    — Gigabit Ethernet 1000Base-LX
    — ATM
    — SONET / SDH / PDH
    — FDDI
    — Fiber Channel Основні характеристики
    — можливість гарячої заміни
    — максимальна довжина двохволоконного
    кабелю: 40 км
    — робоча температура: 0 ~ 70 ° C
    — напруга живлення: +3.3 V
    — роз’єм для оптичного кабелю: 2xLC

  • Характеристики
    Гарантия