Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1570 (1G, 120km, 2LC, Tx 1570nm)

Артикул: 6a280529 Категория: Тег:
Бренд: RCI
2,579.4грн
В наличии
  • Описание

    Опис модуля RCI SFP-CWDM-120-1570 Оптичні приймачі
    SFP+-CWDM-120-xx — призначені для передачі та прийому
    оптичних даних по одномодовому оптичному
    волокну для довжини лінії зв’язку до 120 км.
    Всі модулі відповідають вимогам безпеки
    лазера класу I.
    Функції цифрової діагностики доступні
    через двопровідний послідовний інтерфейс,
    як це визначено в SFF-8472, що надає доступ до
    робочих параметрів пристрою в режимі реального
    часу, таких як температура приймача, струм
    лазерного зсуву, передана оптична потужність,
    отримана оптична потужність і напруга живлення
    приймача.

  • Характеристики
    Гарантия