Модуль оптичний RCI SFP+-CWDM-40-1590 (10G, 40km, LC, Tx 1590nm)

Артикул: 6a280568 Категория: Тег:
Бренд: RCI
10,936.7грн
В наличии
  • Описание

    Опис модуля RCI SFP+-CWDM-40-1590 Оптичні приймачі
    SFP+-CWDM-40-xx — призначені для передачі та прийому
    оптичних даних по одномодовому оптичному
    волокну для довжини лінії зв’язку до 40 км.
    Приймач складається з двох секцій: секція
    передавача містить лазер EML, секція приймача
    складається з фотодіода PIN, інтегрованого
    з TIA. Всі модулі відповідають вимогам безпеки
    лазера класу I.
    Функції цифрової діагностики доступні
    через двопровідний послідовний інтерфейс,
    як це визначено в SFF-8472, що надає доступ до
    робочих параметрів пристрою в режимі реального
    часу, таких як температура приймача, струм
    лазерного зсуву, передана оптична потужність,
    отримана оптична потужність і напруга живлення
    приймача.

  • Характеристики
    Гарантия