Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0220AD (1G, 20km, SC, Tx 1310nm)

Артикул: 6a283017 Категория: Тег:
Бренд: RCI
412.7грн
В наличии
  • Описание

    Опис модуля RCI SFP-WDM-SM-0220 A/B/D SFP модуль SFP-WDM-SM-0220
    A/B/D призначений для побудови оптичних ліній
    зв’язку, служить інтерфейсом передачі даних
    по одноволоконному одномодовому кабелю
    до 20 км. Форм-фактор SFP (Small Form-factor Pluggable) —
    компактний оптичний приймач. Складається
    з лазера, фотодіодного приймача, мікросхеми
    для посилення і відновлення сигналу, а також
    мікросхеми перетворення даних. Підтримує
    можливість гарячої заміни.
    Довжина роботи хвилі:
    — RCI SFP-WDM-SM-0220A — лазер 1310 нм, приймач 1550 нм
    — RCI SFP-WDM-SM-0220B — лазер 1550 нм, приймач 1310 нм
    Галузь застосування
    — Gigabit Ethernet 1000Base-LX
    — ATM
    — SONT/SDH/PDH
    — FDDI
    — Fiber Channel
    Основні характеристики
    — Максимальна довжина одноволоконного
    одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм: 20
    km
    — Робоча температура: 0 ~ 70 ° C
    — Напруга живлення: +3.3 V
    — Роз’єм для оптичного кабелю: SC
    Оптичний модуль SFP-WDM-SM-0220 AB відповідає
    вимогам лазерної безпеки 1-го класу, спроектований
    за специфікацією Multi-source Agreement (MSA).

  • Характеристики
    Гарантия