Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0240AD-LC (1G, 40km, LC, Tx 1310nm)

Артикул: 6a283020 Категория: Тег:
Бренд: RCI
683.8грн
В наличии
  • Описание

    Опис оптичного модуля RCI SFP-WDM-SM-0240 SFP модуль
    SFP-WDM-SM-0240 AD-LC/BD-LC призначений для побудови
    оптичних ліній зв’язку, служить інтерфейсом
    передачі даних по одноволоконному одномодовому
    кабелю до 40 км. Підтримує можливість гарячої
    заміни.
    Галузь застосування
    — Gigabit Ethernet 1000Base-LX
    — ATM
    — SONT/SDH/PDH
    — FDDI
    — Fiber Channel
    Довжина роботи хвилі: лазера — 1310 нм, приймача
    — 1550 нм
    Основні характеристики
    — Максимальна довжина одноволоконного
    одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм: 40
    km
    — Робоча температура: 0 ~ 70 ° C
    — Напруга живлення: +3.3 V
    — Роз’єм для оптичного кабелю: LC
    Оптичний модуль SFP-WDM-SM-0240 AD-LCBD-LC відповідає
    вимогам лазерної безпеки 1-го класу, спроектований
    за специфікацією Multi-source Agreement (MSA).

  • Характеристики
    Гарантия