Модуль оптичний RCI XFP-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm)

Артикул: 6a280498 Категория:
Бренд: RCI
3,011грн

Этого товара нет в наличии, заказ недоступен.

Нет в наличии
  • Описание

    Опис модуля RCI XFP-BIDI-12-40D XFP-BIDI-12-40D сумісний
    з IEEE803.3ae 10Gbase-Bx, відстань передачі до 40 км.
    Модуль має передавач з DFB лазером та довжину
    хвилі 1270 нм, а вбудований підсилювач має
    довжину хвилі 1330 нм.
    Модуль може працювати у температурному
    діапазоні від 0 ? до +70 ? та забезпечує оптимальне
    розсіювання тепла і відмінне електромагнітне
    екранування для використання модуля у 10
    GbE системах.

  • Характеристики
    Гарантия