Модуль оптичний RCI XFP-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm)

Артикул: 6a283046 Категория:
Бренд: RCI
6,900.4грн

Этого товара нет в наличии, заказ недоступен.

Нет в наличии
  • Описание

    Опис модуля XFP-BIDI-13-60D XFP-BIDI-13-60D сумісний
    з IEEE803.3ae 10Gbase-Bx, відстань передачі до 60 км.
    Модуль має передавач довжиною хвилі 1330
    нм, а вбудований підсилювач має дожину хвилі
    1270 нм.
    Модуль може працювати у температурному
    діапазоні від 0 ? до +70 ? та забезпечує оптимальне
    розсіювання тепла і відмінне електромагнітне
    екранування для використання модуля у 10
    GbE системах.

  • Характеристики
    Гарантия