Модуль оптичний RCI XFP-CWDM-80-1570 (10G, 60km, LC, Tx 1570nm)

Артикул: 6a283044 Категория:
Бренд: RCI
22,081грн

Этого товара нет в наличии, заказ недоступен.

Нет в наличии
  • Описание

    Опис оптичного модуля RCI XFP-CWDM-80-1570 Оптичні
    трансивери XFP-CWDM-80-xx призначені для передачі
    і прийому оптичних даних по одномодовому
    оптичному волокну на довжину лінії до 80
    км.
    Приймач складається з двох секцій: секція
    передавача включає в себе холодний лазер
    EML, секція приймача складається з фотодіода
    APD, інтегрованого з TIA. Всі модулі відповідають
    вимогам класу I з лазерної безпеки.
    Функції цифрової діагностики доступні
    через 2-провідний послідовний інтерфейс,
    як зазначено в XFF8472, який забезпечує доступ
    в реальному часі до робочих параметрів
    пристрою, таких як температура приймача,
    струм зміщення лазера, передавана оптична
    потужність, приймана оптична потужність
    і напруга живлення приймача.

  • Характеристики
    Гарантия