Модуль оптичний SFP+-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm)

Артикул: 6a280460 Категория: Тег:
Бренд: RCI
644.9грн
В наличии
  • Описание

    Опис оптичного модуля RCI SFP+-10G-SR Модуль SFP+-10GB-SR
    служить інтерфейсом передачі даних по двох
    волоконному багатомодовому кабелю до 300
    м, працює на номінальній довжині хвилі 850
    нм використовуючи стандарти IEEE 802.3ae 10GBASE-SR
    / SW. SFP + 20-ти контактний роз’єм дає можливість
    гарячої заміни.
    Галузь застосування
    — 10GBASE-SR at 10.3125Gbps
    — 10GBASE-SW at 9.953Gbps
    — інші оптичні лінії зв’язку Основні можливості
    — роз’єм для оптичного кабелю: 2xLC
    — відстань передачі до 300 м (OM3 MMF)
    — можливість гарячої заміни
    — низьке енергоспоживання
    — напруга живлення: +3.3 V
    — робоча температура: 0 ~ 70 ° C
    — RoHS 6/6 сумісний
    — Digital diagnostic monitor
    — відповідає SFP + Electrical MSA SFF-8431
    — відповідає SFP + Mechanical MSA SFF-8432 Модуль відповідає
    вимогам лазерної безпеки 1-го класу відповідно
    до міжнародного стандарту безпеки IEC-60825.

  • Характеристики
    Гарантия