Модуль оптичний SFP+-BIDI-1310-03D (10G, 3km, LC, Tx 1310nm)

Артикул: 6a283058 Категория: Тег:
Бренд: RCI
1,135грн
В наличии
  • Описание

    Опис модуля RCI SFP+-BIDI-1310-03D Модуль SFP+-BIDI-1310-03D
    служить інтерфейсом передачі даних по двом
    одномодовим волокнам на відстань до 3 км,
    працює на довжині хвилі 1310 нм використовуючи
    стандарти IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW.
    Галузь застосування
    — 10GBASE-LR at 10.31Gbps
    — 10GBASE-LW at 9.95Gbps
    — інші оптичні лінії зв’язку Основні можливості
    — роз’єм для оптичного кабелю: LC
    — відстань передачі до 3 км (SMF)
    — можливість гарячої заміни
    — низьке енергоспоживання
    — напруга живлення: +3.3 V
    — робоча температура: 0 ~ 70 ° C
    — RoHS 6/6 сумісний
    — Digital diagnostic monitor
    — відповідає SFP + Electrical MSA SFF-8431
    — відповідає SFP + Mechanical MSA SFF-8432
    Модуль відповідає вимогам лазерної безпеки
    1-го класу відповідно до міжнародного стандарту
    безпеки IEC-60825.

  • Характеристики
    Гарантия