Модуль оптичний SFP+-CWDM-20-1610 (10G, 20km, LC, Tx 1610nm)

Артикул: 6a283054 Категория:
Бренд: RCI
4,014.7грн

Этого товара нет в наличии, заказ недоступен.

Нет в наличии
  • Описание

    Опис модуля SFP+-CWDM-20-1610 Оптичні приймачі
    SFP+-CWDM-20-xx — призначені для передачі та прийому
    оптичних даних по одномодовому оптичному
    волокну для довжини лінії зв’язку до 20 км.
    Всі модулі відповідають вимогам безпеки
    лазера класу I.
    Функції цифрової діагностики доступні
    через двопровідний послідовний інтерфейс,
    як це визначено в SFF-8472, що надає доступ до
    робочих параметрів пристрою в режимі реального
    часу, таких як температура приймача, струм
    лазерного зсуву, передана оптична потужність,
    отримана оптична потужність і напруга живлення
    приймача.

  • Характеристики
    Гарантия